باران عشق سپاسگزاری

تومان58.900

مهم نیست که در اطرافتان چه می‌گذرد، همیشه و در همه حال سپاسگزار باشید؛ زیرا هر چه دارید و هرچه هستید چیزی نیست، به‌جز اراده خدا…

نویسنده: جویس مایر/ مترجم: آزاده اعرابی/ ویراستار: سمانه عباسی/ ناشر: نسل نواندیش

قطع: رقعی

تعداد صفحه‌ها: 375

توضیحات

صرف‌نظر از اینکه در کجای مسیر با پروردگارتان هستید، معتقدم که قدرت سپاسگزاری به شما کمک می‌کند تا زندگی خود را با او به شکلی کاملاً جدید شروع کنید.

خانم جویس مایر، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، از شما می‌خواهد تا قدرت سپاسگزاری را امتحان کیند. هر روز با دیدن برکت‌های خداوند، چشم‌اندازی بهتری از عشق بی‌پایان، فصل وصف‌ناپذیر و حضور همیشگی‌اش را داشته باشید.

در طول 365 روز عبادت، خانم جویس به شما کمک می‌کند تا سپاسگزاری روزانه خود را آغاز کنید و زندگی‌تان را تغییر دهید. هر صفحه شامل مطالب ارزشمند و یک دعای سپاسگزاری است که همچون بارقه‌ای نگرشی ماندگار در قلبتان به جا خواهد گذاشت.

شما می‌توانید قلبتان را مملو از سپاسگزاری خداوند کنید و از زندگی خود به روشی کاملا جدید لذت ببرید. هنگامی‌که یاد می‌گیرید، کارهایی را که خدا انجام می‌دهد بشناسید، رویدادهایی ‌شگفت‌انگیزی را در زندگی تجربه خواهید کرد.

همچنین زمانی‌که به قدرت سپاسگزاری پی ببرید، چیزهای شگفت‌انگیزی را که در گنجینه برایتان کنار گذاشته شده است، خواهید یافت.

توضیحات تکمیلی

باران عشق سپاسگزاری

نسخه چاپی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “باران عشق سپاسگزاری”