تخفیف!

بیندیشید و ثروتمند شوید

تومان45.000

نویسنده: ناپلئون هیل/ مترجم: مهناز صادقی/ ناشر: آسو/ تعداد صفحه‌:232/ شابک: 5-97-8755-600-978

توضیحات

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک کتاب فوق‌العاده عالی و تأثیرگذار است که تاکنون مانند آن نوشته نشده است. این کتاب حاصل سال‌ها تلاش ناپلئون هیل است. او طی ۲۰ سال با ۵۰۰ نفر از افراد ثروتمند و موفق دوران خود گفتگو و مصاحبه انجام داده که حاصل آن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، شده است.

پیشنهاد نوشتن این کتاب از سوی اندرو کارنگی بود که یکی از ثروتمندترین افراد تاریخ جهان است.

به جرأت می‌توان بیان کرد از بین تمام کتاب‌های حوزه موفقیت و انگیزشی، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، جایگاه ویژه و خاصی دارد. این کتاب حاصل مصاحبه و گفتگو با افراد موفق است. افرادی که این مسیر را طی کرده و به موفقیت رسیده‌اند. یعنی شما با یک کتاب روبه رو هستید که حقیقت‌ را بیان کرده است، نه صرفاً یک سری تئوری برای رسیدن به موفقیت و هدف.

این کتاب یک شاهکار است و هر بار که آن را می‌خوانید با موضوعات تازه روبه‌رو می‌شوید انگار که قبلاً آن را نخوانده‌اید. در واقع با هر ذهنیتی که کتاب را بخوانید دقیقاً همان نتیجه را که می‌خواهید به شما می‌دهد. اگر به دنبال کسب ثروت هستید و با این ذهنیت آن را بخوانید، راه‌های رسیدن به ثروت را برای شما بازگو خواهد کرد. اگر به دنبال کسب روابط خوب هستید، همان را به شما می‌دهد. می‌توان بیان کرد که این کتاب به ذهن شما پاسخ می‌دهد.

توضیحات تکمیلی

بیندیشید و ثروتمند شوید

نسخه چاپی

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بیندیشید و ثروتمند شوید”

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…